Deelnemerslijsten

Update 20-09

 

HEREN ELITE/BELOFTE    
       
Ingeschreven Voornaam Tussenvoegsel Achternaam
1 Lars   Akkermans
2 Mike   Appelman
3 Jasper   Bugter
4 Kevin   Coster
5 Martijn   Dijkstra
6 Hans   Dilling
7 Beau   Duvigneau
8 David van Eerd
9 Robbin van de Geer
10 Ocko   Geserick
11 Bob   Goedbloed
12 Tim   Groot
13 Max   Haaksman
14 Ivo   Habets
15 Bob   Kerkhofs
16 Matthijs   Koedijk
17 Wessel van Koppen
18 Rody   Kroon
19 Daniël   Langereis
20 Brian   Megens
21 Bruno   Nakken
22 Rick   Nobel
23 Jelmer   Nuijten
24 Coen   Onderwater
25 Matthew   Overste
26 Niels van der Pijl
27 Lars   Quaedvlieg
28 Jesse   Raas
29 Wouter   Ruchtie
30 Yentl   Ruijmgaard
31 Jorgos   Schrijver
32 Joep   Steinbusch
33 Gyasi   Sulvaran
34 Jurgen   Timmerman
35 Jorn   Volkers
36 Frenky van der Vorst
37 Alex   Wenker
38 Coen van Kleef
39 Joost van Wijngaarden
40 Tim   Scholten
       
Bijschrijvers Voornaam Tussenvoegsel Achternaam
1 Michael-Angelo   Romana
2 Bouwe   Boonstra

 

DAMES ELITE/BELOFTE/AMATEUR/JUNIOREN
       
Ingeschreven Voornaam Tussenvoegsel Achternaam
1 Sophie van Bakel
2 Cindy   Bakker
3 Lotte   Beukers
4 Danique   Braam
5 Ingeborg   Bremmers
6 Francina   Dekker
7 Tessa   Dijksman
8 Femke   Geeris
9 Leontine   Groeneveldt
10 Malou   Hiemstra
11 Hetty   Hofstede
12 Sophie van der Horst
13 Ingrid   Huizing
14 Mariska   Jetten
15 Rigt    Kalsbeek
16 Melanie   Klement
17 Jeanne   Korevaar
18 Claudia   Koster
19 Evy   Kuijpers
20 Ivana   Louhenapessy
21 Marlies van der  Lugt
22 Tessa   Neefjes
23 Melissa van der Peet
24 Nienke   Pronk
25 Heidi   Snoek
26 Liqianne van Warmerdam
27 Anouk   Spies
28 Iris   Ton
29 Morag   Wouters

 

HEREN AMATEUR/SPORTKLASSE/JUNIOREN
       
Ingeschreven Voornaam Tussenvoegsel Achternaam
1 Jermo   Agema
2 Lorenzo   Baars
3 David van den Berg
4 Koen de Best
5 Jaco van Beusichem
6 Florian   Bont
7 Menno   Boogaard
8 Jorn   Bosma
9 Aron   Bosman
10 John   Bot
11 Hemmo   Boven
12 Arno te Brake
13 Tim   Breugem
14 Sjoerd   Brouns
15 Mark  Ten Cate
16 Erwin   Coumou
17 Koos van Dam
18 Matthijs   Dijkstra
19 Bram   Dissel
20 Ruben van den Ende
21 Jermo le Fevre
22 Niek   Fransen
23 Guy   Frissen
24 Rob van Gameren
25 Bouke   Gerritsma
26 Hero   Goldhoorn
27 Arno   Goodijk
28 Jesse   Haaksman
29 Binne-Pier de Haan
30 Jos de Haan
31 Bauke de Haan
32 Thijs   Haenen
33 Ewoud   Hartemink
34 Hugo   Heijer
35 Jorick   Heijn
36 Ivo   Huisman
37 Kevin   Hulsker
38 Peter   Jansen
39 Gerhard   Joling
40 Tjalle de Jong
41 Bastian de Jong
42 Tom   Kaal
43 Roeland   Kamp
44 Ewout van der  Kleij
45 Felix   Kok
46 Bram   Kras
47 Bouwe   Kuin
48 Jesse   Lagendijk
49 Luc van der Lecq
50 Bart   Lemmen
51 Dirk van Leuken
52 Koen van Lochem
53 Mathijs   Loman
54 Aubin   Macquart
55 Stan van der Meer
56 Mart    Menger
57 Freek   Middelburg
58 Bas   Overdevest
59 Jorrit   Piet
60 Lennart   Reijtenbagh
61 Jesse   Rengers
62 Bas   Rijs
63 Niels   Ruijter
64 Luuk   Schuurmans
65 Gijs   Spaans
66 Matthijs   Spies
67 Erik   Stammes
68 Jelle van Steekelenburg
69 Peter   Stienstra
70 Matijn   Straatsma
71 Diederik   Thier
72 Bart   Thomson
73 Ruben   Ubels
74 Arjen van der Veen
75 Ossip van de  Vegte
76 Gerwin   Veltman
77 Martijn   Venterink
78 Bram   Vertelman
79 Rick van der Voort
80 Robin de Vries
81 Jannes van Weele
82 Sybren   Welling
83 Meindert   Weulink
84 Jonathan   Wolters
85 Tomasz   Zarebski
86 Rick   Zwakman
87 Cris   Zwanenburg
88 Merijn   Dam
89 Thomas  van 't Klooster
90 Stefan   Appelman
91 Arnout   Kempenaar

 

HEREN FUNKLASSE  
     
Ingeschreven Voornaam Achternaam
1 Joost Katoen
2 Twan Vissers
3 Stefan Van Klink
4 Sam van Leeuwen
5 Nick Nieuwenhuis
6 pim zwinkels
7 Joris van Nieuwkerk
8 Nico Tol
9 Maicky  Boekelmans
10 Bas de Weerd
11 Arjan Bakker
12 Daan de Ridder
13 Erwin Huzen
14 Tom Schroot
15 Marijn Stolze
16 Marnick van der Meulen
17 Teun  van Poppel
18 Joris Maarleveld
19 Jan-Willem van Andel
20 jesper koen
21 Koen de Jong
22 Jannes Kromhout
23 Juan Leunissen
24 Martijn Vogelaar
25 Thomas Nekkers
26 Jasper de Kort
27 Bart Schoon
28 Ruben Roomans
29 Koen Veenenbos
30 Bobby Van den Enden
31 Onno Meeuwis
32 Hugo Thunnissen
33 Alger Jorritsma
34 Jelle  van de Graaf
35 Rient Heerink
36 Bas Vlaskamp
37 Casper Heerschop
38 Ruben van Kempen
39 Jason Schreurs
40 Thom Severijn
41 Koen Roorda
42 Joep Sommers
43 Rob Hogenhuis
44 Daniel Pelgrim
45 jelmer zeilstra
46 David Kester
47 Ricardo van Wieren
48 Douwe de Wit
49 Maarten Buitelaar
50 Sander Laseur
51 Robert Lengkeek
52 Bram Parmentier
53 Mannes Dreef
54 Joeri Klous
55 Lex Meerman
     
Bijschrijvers Voornaam Achternaam
1 Wilco van Dorp
2 Rutger Visser

 

DAMES FUNKLASSE  
     
Ingeschreven Voornaam Achternaam
1 Judith  Krabbenborg
2 Lobke Blom
3 Esmée Peperkamp
4 Claudia Oranje
5 Aster Bruning
6 Marieke Brüggemann
7 Susie Cats
8 Aranka Berends
9 Els Huizing
10 Susan Lanooy
11 Ella van de Pol
12 Marina Krijgsman
13 Josefien Van der Laan
14 Julia Fikken
15 Christa van IJzendoorn
16 Anouk van der Vossen
17 Vera van der Woude
18 Siobhan Schleijpen
19 Laurane Macquart
20 Anneleen  Zijl
21 Lotte Jansen
22 Claire Frissen
23 Minou  Groenen 
24 Simone Emens
25 Iris te Paske

 

Sponsoren

Cor Mantel 2wielers
SVU
USC
Hyro Sports
36
Uzuma
Jaap Eden

Realisatie: verenigingenweb