Bestuur

BESTUUR 2017/2018


V.l.n.r.:  Mendy Schrijver, Max Baneke, Anna den Hertog, Daniel Manshanden, Leonie Peddemors en Roan van Leeuwen. 

Voorzitter
Anna den Hertog
06-22020944
voorzitter@SKITS.nl

Secretaris
Mendy Schrijver
06-51530214
secretaris@SKITS.nl

Penningmeester
Max Baneke
06-83914493
penningmeester@SKITS.nl

Vicevoorzitter
Leonie Peddemors
06-30653807
vicevoorzitter@SKITS.nl

Commissaris Schaatsen & Skeeleren
Roan van Leeuwen
06-46725488
schaatsen@SKITS.nl

Commissaris Wielrennen
Daniel Manshanden
wielrennen@SKITS.nl

Kun je niet kiezen?
Mail dan naar bestuur@SKITS.nl, dan komt de mail bij ons allemaal terecht!

Sponsoren

SVU
Hyro Sports
36
Jaap Eden
USC
Cor Mantel 2wielers
Uzuma

Realisatie: verenigingenweb