Bestuur

BESTUUR 2021 - 2022


V.l.n.r.: Rik, Guido, Loes, Lonneke, Jeroen, Sophie

Voorzitter
Loes Glorie
06-19998655
voorzitter@SKITS.nl

Secretaris
Lonneke Kompier
06-47878328
secretaris@SKITS.nl

Penningmeester
Guido Vaessen
06-28371547
penningmeester@SKITS.nl

Vicevoorzitter
Jeroen Dolman
06-39123215
vicevoorzitter@SKITS.nl

Commissaris Schaatsen en skeeleren
Rik van der Wurff
06-37422479
schaatsen@SKITS.nl

Commissaris Wielrennen
Sophie de Vries
06-40915494
wielrennen@SKITS.nl

Kun je niet kiezen?
Mail dan naar bestuur@SKITS.nl, dan komt de mail bij ons allemaal terecht!

Sponsoren

36
SVU
SSA
Jaap Eden
Hyro Sports
USC

Realisatie: verenigingenweb