U bent hier:

Bestuur

BESTUUR 2022 - 2023


V.l.n.r.: Hille, Finn, Maartje, Florien, Joppe

Voorzitter
Maartje Karst 
06-19691213
voorzitter@SKITS.nl

Secretaris
Florien Varossieau
06-25305197
secretaris@SKITS.nl

Penningmeester
Finn Pennink
06-37432060
penningmeester@SKITS.nl

Vicevoorzitter
Florien Varossieau
06-25305197
vicevoorzitter@SKITS.nl

Commissaris Schaatsen en skeeleren
Hille Steenhuis
06-30865553
schaatsen@SKITS.nl

Commissaris Wielrennen
Joppe van der Weerdt
06-83889900
wielrennen@SKITS.nl

Kun je niet kiezen?
Mail dan naar bestuur@SKITS.nl, dan komt de mail bij ons allemaal terecht!

Sponsoren