CK Skeeleren

CK Skeeleren 2020

Op vrijdag 18 september barst de strijd weer los voor de snelste skeeleraar en skeeleraarster! 
Vanaf 18:30 zijn jullie allen welkom op Sportpark Sloten, bij de startlocatie van de reguliere training om de strijd aan te gaan.

Er zal gestreden worden binnen de volgende categoriën:
Heren A
Heren B
Dames A
Dames B

Je kunt je hier inschrijven!

We gaan strijden om de titel in 3 onderdelen: Een korte tijdrit, een koers en een speciaal bonusonderdeel.

In de tijdrit starten we bij de finish van olympia, om vervolgens direct na de start de brug omhoog te rijden. 300 meter na de brug draaien we om, gaan we weer de brug over en finishen we op de streep van olympia.

De koers ziet er als volgt uit:
Dames B: 1 ronde
Heren B: 2 rondes
Dames A: 3 rondes
Heren A: 5 rondes

In het laatste onderdeel komt de behendigheid aan bod. Dit onderdeel komt met  een boel pepernoten, verdere info volgt vlak voor de wedstrijd

Uitslagen Clubkampioenschap 2019

Dames B

Naam Slalom   Tijdrit   Koers   Totaal Einduitslag
Milanne Buiten 0:14 1 1:28 1 2 2 4 1
Suzanne Kuijpers 0:18 (5s tijdstraf) 2 1:29 2 1 1 5 2
Ilse Schreurs 0:14 (15s tijdstraf) 3 1:29 2 3 3 8 3

Heren B

Naam Slalom   Tijdrit   Koers   Totaal Einduitslag
Oliver Bloemen 0:13 (5s tijdstraf) 1 4:32 1 1 1 3 1

Dames A

Naam Slalom   Tijdrit   Koers   Totaal Einduitslag
Suzanne Klous 0:15 1 4:35 1 2 2 4 1
Melissa van Pierre 0:16 3 4:45 2 1 1 6 2
Annelies Oude Alink 0:15 1 4:57 3 3 3 7 3

Heren A

Naam Slalom   Tijdrit   Koers   Totaal Einduitslag
Mark van der Harst 0:11 1 3:47 1 1 1 3 1
Cas van Trierum 0:12 3 3:48 2 2 2 7 2
Victor Ramler 0:13 4 3:49 3 3 3 10 3
Mark van der Hulst 0:13 4 4:01 4 4 4 12 4
Bobbie Hondeveld 0:11 1 4:24 6 7 7 14 5
Jesper Koen 0:12 (15s tijdstraf) 8 4:13 5 6 6 19 6
Stan van der Hulst 0:13 (10s tijdstraf) 7 4:32 8 5 5 20 7
Damoon Barani 0:12 (25s tijdstraf) 9 4:26 7 8 8 24 8

 

 

Uitslagen Clubkampioenschap 2018

Dames

Naam Tijdrit 1,1km   Slalom   Sprint   Totaal Einduitslag
Judith Krabbenborg 2:14 1 6,96 1 0:22 1 3 1
Talitha van Zuilen 2:14 1 7,17 2 0:22 1 4 2
Milanne Buiten 2:28 3 11,40 4 0:24 3 10 3
Amber Eggink 2:53 4 12,39 5 0:25 4 13 4
Catalien Boelens - - 7,19 3 0:25 4 7* 5

*Op één onderdeel geen tijd neergezet

Heren

Naam Tijdrit 1,1km   Slalom   Sprint   Totaal Einduitslag
Roeland van der Hoorn 2:14 1 7,83 1 0:21 1 3 1

Uitslagen 2017:

Uitslagen 2017

Dames

Naam Tijdrit 1,5km   Slalom   Finale   Totaal Einduitslag
Nienke den Hertog 2:39,73 2 11,47 1 32,20 1 4 1
Anna den Hertog 2:35,07 1 12,63 2 37,19 4 7 2
Jaira Matilda 3:02,66 3 13,89 4 35,82 2 9 3
Catalien Boelens 3:28,52 4 13,23 3 36,76 3 10 4
Leonie Peddemors 3:29,52 5 15,36 5 57,44 5 15 5

Heren

Naam Tijdrit 1,5km   Slalom   Finale   Totaal Einduitslag
Roan van Leeuwen 2:33,02 1 11,47 1 42,79 3 5 1
Roeland van der Hoorn 2:35,09 2 12,00 2 31,20 1 5 2
Max Baneke 3:28,33 3 15,86 3 38,71 2 8 3

Winnaars

Jaar Heren A Dames A Heren B Dames B
2015 Erik Valent Ellen de Waard Ruben Roos Jolijn van Leeuwen
2016 Cas van Trierum Rigt Kalsbeek Machiel Telling Marijn Muurling
2017 Roan van Leeuwen Nienke den Hertog    
2018 Roeland van der Hoorn Judith Krabbenborg    

 

Sponsoren

36
SVU
Jaap Eden
Hyro Sports
USC
SSA

Realisatie: verenigingenweb