CK Skeeleren

Uitslagen Clubkampioenschap 2020

Het pepernotenonderdeel is geen officieel onderdeel, enkel gebruikt bij gelijk aantal punten.

 #  HEREN A Koers-punten Tijdrit
tijd
Punten TOTAAL Pepernoten-
tijd
Pepernoten-
punten
 1  Cas van Trierum  1  1:38  1  2  1:50  5
 2   Mark van der Harst  2  1:40  2  4  1:14  3
 3   Pijke Steenhuis  3  1:44  3  6  1:29  4
 4   Bart Vreugdenhil  4  1:50  4  8  56  1
 5   Jonas van Diepen  5  1:52  5  10  58  2
 6   Swen Melenhorst  7  2:00  6  13  1:56  6
 7   Pieter Ullersma  6  2:01  7  13    

 

 #  DAMES A Koers-
punten
Tijdrit
tijd
Punten TOTAAL Pepernoten-
tijd
Pepernoten-
punten
 1  Floor Besteman  1  1:59  1  2  1:05  6
 2   Iza Stekelenburg  2  2:07  3  5  56  3
 3   Suzanne Klous  3  2:00  2  5    
 4   Milanne Buiten  4  2:19  5  9  49  1
 5   Emmy Pordon  6  2:16  4  10  1:02  4
 6   Anouk Smit  5  2:21  8  13  1:02  4
 7   Crissy Rudolphi  8  2:20  7  15  51  2
 8   Talitha van Zuilen  10  2:19  5  15  1:44  7
 9   Eva Schepers  7          
 10   Hille Steenhuis  9          
 11   Anne-linde Paans  11          

 

 #   HEREN B Koers-
punten
Tijdrit
tijd
Punten TOTAAL Pepernoten-
tijd
Pepernoten-
punten
 1  Sjoerd de Boer  1  2:11  1  2  37  1
 2   Niels de Groot  2  4:04  2  4  59  2

 

 #  DAMES B Koers-
punten
Tijdrit
tijd
Punten TOTAAL Pepernoten-
tijd
Pepernoten-
punten
 1  Robin Schermer  1  2:23  1  2    
 2   Mirabelle Schuurmans  2  2:36  2  4    
 3   Amber Eggink  3  3:00  3  6  1:24  1

Uitslagen Clubkampioenschap 2019 

Dames B

Naam Slalom   Tijdrit   Koers   Totaal Einduitslag
Milanne Buiten 0:14 1 1:28 1 2 2 4 1
Suzanne Kuijpers 0:18 (5s tijdstraf) 2 1:29 2 1 1 5 2
Ilse Schreurs 0:14 (15s tijdstraf) 3 1:29 2 3 3 8 3

Heren B

Naam Slalom   Tijdrit   Koers   Totaal Einduitslag
Oliver Bloemen 0:13 (5s tijdstraf) 1 4:32 1 1 1 3 1

Dames A

Naam Slalom   Tijdrit   Koers   Totaal Einduitslag
Suzanne Klous 0:15 1 4:35 1 2 2 4 1
Melissa van Pierre 0:16 3 4:45 2 1 1 6 2
Annelies Oude Alink 0:15 1 4:57 3 3 3 7 3

Heren A

Naam Slalom   Tijdrit   Koers   Totaal Einduitslag
Mark van der Harst 0:11 1 3:47 1 1 1 3 1
Cas van Trierum 0:12 3 3:48 2 2 2 7 2
Victor Ramler 0:13 4 3:49 3 3 3 10 3
Mark van der Hulst 0:13 4 4:01 4 4 4 12 4
Bobbie Hondeveld 0:11 1 4:24 6 7 7 14 5
Jesper Koen 0:12 (15s tijdstraf) 8 4:13 5 6 6 19 6
Stan van der Hulst 0:13 (10s tijdstraf) 7 4:32 8 5 5 20 7
Damoon Barani 0:12 (25s tijdstraf) 9 4:26 7 8 8 24 8

 

 

Uitslagen Clubkampioenschap 2018

Dames

Naam Tijdrit 1,1km   Slalom   Sprint   Totaal Einduitslag
Judith Krabbenborg 2:14 1 6,96 1 0:22 1 3 1
Talitha van Zuilen 2:14 1 7,17 2 0:22 1 4 2
Milanne Buiten 2:28 3 11,40 4 0:24 3 10 3
Amber Eggink 2:53 4 12,39 5 0:25 4 13 4
Catalien Boelens - - 7,19 3 0:25 4 7* 5

*Op één onderdeel geen tijd neergezet

Heren

Naam Tijdrit 1,1km   Slalom   Sprint   Totaal Einduitslag
Roeland van der Hoorn 2:14 1 7,83 1 0:21 1 3 1

Uitslagen 2017:

Uitslagen 2017

Dames

Naam Tijdrit 1,5km   Slalom   Finale   Totaal Einduitslag
Nienke den Hertog 2:39,73 2 11,47 1 32,20 1 4 1
Anna den Hertog 2:35,07 1 12,63 2 37,19 4 7 2
Jaira Matilda 3:02,66 3 13,89 4 35,82 2 9 3
Catalien Boelens 3:28,52 4 13,23 3 36,76 3 10 4
Leonie Peddemors 3:29,52 5 15,36 5 57,44 5 15 5

Heren

Naam Tijdrit 1,5km   Slalom   Finale   Totaal Einduitslag
Roan van Leeuwen 2:33,02 1 11,47 1 42,79 3 5 1
Roeland van der Hoorn 2:35,09 2 12,00 2 31,20 1 5 2
Max Baneke 3:28,33 3 15,86 3 38,71 2 8 3

Winnaars

Jaar Heren A Dames A Heren B Dames B
2015 Erik Valent Ellen de Waard Ruben Roos Jolijn van Leeuwen
2016 Cas van Trierum Rigt Kalsbeek Machiel Telling Marijn Muurling
2017 Roan van Leeuwen Nienke den Hertog    
2018 Roeland van der Hoorn Judith Krabbenborg    

 

Sponsoren

USC
SSA
36
SVU
Hyro Sports
Jaap Eden

Realisatie: verenigingenweb