U bent hier:

Deelnemerslijst

Voorlopige deelnemerslijst*

Heren A
Sebastian Rutjes 
Jort van Wijk (D.S.V. de Skeuvel)
Tieme Weenink (A.S.S.W.S.V. SKITS)
Jochem Kerssies (G.S.S.V. Tjas)
Douwe Boonstra (A.S.S.W.S.V. SKITS)
Pieter Ullersma (A.S.S.W.S.V. SKITS)
Roel Boek (A.S.S.W.S.V. SKITS)
Morris Witkam (A.S.S.W.S.V. SKITS)
Jens Klootwijk (ESSV Isis)
Jonas van Diepen (A.S.S.W.S.V. SKITS)
Rick de Ruijgt

Dames A
Hilde Houtzager (D.S.S.V. ELS)
Randi Dekker
Emma Veuger (D.S.V. de Skeuvel)
Jennifer van Leeuwen (D.S.S.V. ELS)
Femke de Boer (A.S.S.W.S.V. SKITS)
Talita van Hartskamp  (U.S.S.V. Softijs)

Heren B
Rutgers Remmers (U.S.S.V. Softijs)
Loek Hendriksen (D.S.V. de Skeuvel)
Martijn van der Zwaard (D.S.S.V. ELS)
Wouter Kelderman (U.S.S.V. Softijs)
Martijn Cox (D.S.S.V. ELS)
Sven Pera
Jeroen Cox (W.S.S.V. IJzersterk)
Nick Reijneveld (A.S.S.W.S.V. SKITS)
Sebastiaan Jans (U.S.S.V. Softijs)
Joris Stevers (U.S.S.V. Softijs)
Boris Petersen (U.S.S.V. Softijs)
Tade Salverda (ESSV Isis)
Stan Krewinkel (ESSV Isis)
Arthur Zijlstra (ESSV Isis)
Roel Oostra (A.S.S.W.S.V. SKITS)
Hugo Hulleman (ESSV Isis)
Dennis Vergeer (D.S.S.V. ELS)
Arthur Knibbe (D.S.S.V. ELS)
Maurits Kooyman (D.S.V. de Skeuvel)
Boris Muller (ESSV Isis)
Frank van den Eshof (ESSV Isis)

Dames B
Anouk Smit (A.S.S.W.S.V. SKITS)
Lisa Brandt (U.S.S.V. Softijs)
Anke de Groot (U.S.S.V. Softijs)
Tessa van Schaik (A.S.S.W.S.V. SKITS)
Amanda van Leeuwen (D.S.S.V. ELS)
Marit Dee (D.S.S.V. ELS)
Joëlle Veerman (A.S.S.W.S.V. SKITS)
Emmy Bruckner (D.S.S.V. ELS)
Pien Wilmink (D.S.S.V. ELS)
Marleen de Boer (T.S.S.V. Braga)
Marit Dee (D.S.S.V. ELS)
Amélie Coremans (NSSV Lacustris)
Ilse Mahieu (ESSV Isis)
Kaat van Leenders (A.S.S.W.S.V. SKITS)
Meike van Veen (DSSV ELS)
Annick van der Woude (GSSV Tjas)
Michelle Slots (ESSV Isis)

Heren C
Luuk van der Vlerk (U.S.S.V. Softijs)
Floris Erwich (U.S.S.V. Softijs)
Sep Gieskens (A.S.S.W.S.V. SKITS)
Jelmer Venema (D.S.S.V. ELS)
Fons Hijkoop (A.S.S.W.S.V. SKITS)
Maarten Smit (W.S.S.V. IJzersterk)
Bram Bos (U.S.S.V. Softijs)
Dirk Grimm (D.S.S.V. ELS)
Wietze Nicolaï (A.S.S.W.S.V. SKITS)
Lorenzo Klop (ESSV Isis)
Finn van Houts (A.S.S.W.S.V. SKITS)
Luitzen-Jan Beiboer (DSSV ELS)
Diederik Roest (USSV Softijs)
Jasper Zwartjes (ESSV Isis)
Martijn de Caluwé (ESSV Isis)

Dames C
Carlijn van de Kam (U.S.S.V. Softijs)
Balou Nelck (D.S.S.V. ELS)
Loes Berkhof (U.S.S.V. Softijs)
Anna Haaring (W.S.S.V. IJzersterk)
Lieke Crooijmans (ESSV Isis)
Lotte Smit (A.S.S.W.S.V. SKITS)

Heren D
Justin Klein Tank (U.S.S.V. Softijs)
Yonathan Spaninks (U.S.S.V. Softijs)
Niek Rammeloo (A.S.S.W.S.V. SKITS)

Dames D
Isa Mecklenfeld (U.S.S.V. Softijs)
Liselotte Goderie (U.S.S.V. Softijs)
Femke Huis in 't Veld (U.S.S.V. Softijs)
Kisten ter Wisscha (U.S.S.V. Softijs)
Rozemarijn Bouma (U.S.S.V. Softijs)
Noëlle Kuenen (W.S.S.V. IJzersterk)
Femke Kuijpers (T.S.S.V. Braga)
Elise van der Sluis (A.S.S.W.S.V. SKITS)
Fenna Joziasse (T.S.S.V. Braga)
Janne van 't Klooster (W.S.S.V. IJzersterk)
Elsemiek Dikker (D.S.S.V. ELS)
Mirte Neefjes (U.S.S.V. Softijs)
Emma Janssen (ESSV Isis)
Sophie Keemink (DSSV ELS)
Els Vlooswijk (ESSV Isis)
Annabel Rodewijk (ESSV Isis)
Celine van der Vinne (USSV Softijs)

*De deelnemerslijst wordt handmatig bijgewerkt. Wees dus niet ongerust wanneer je naam er niet direct tussen staat. De categorie indeling is onder voorbehoud, dit kan nog gewijzigd worden. 

Sponsoren