Deelnemerslijst

Voorlopige deelnemerslijst*

*Laatste update 02-03-2019 14:13

Dames A (22)  
Judith Krabbenborg  A.S.S.W.S.V. SKITS
Aline de Jong DSV de Skeuvel
Doke Schoonhoven WSSV IJzersterk
Iris Willemsen NSSSV Lacustris
Britt de Boer Geen lid van een studenten schaatsvereniging
Sophia van der Laan DSSV ELS
Manon Gremmen NSSSV Lacustris
Talita van Hartskamp USSV Softijs
Inger van Dok DSSV ELS
Jolijn van Leeuwen A.S.S.W.S.V. SKITS
Eline Stubert DSSV ELS
Anouk van Westerhoven WSSV IJzersterk
Rixt Hoogland DSV de Skeuvel
Malou Hiemstra A.S.S.W.S.V. SKITS
Roos tabak Geen lid van een studenten schaatsvereniging
Ellen Beers Geen lid van een studenten schaatsvereniging
Nina Ruitenberg A.S.S.W.S.V. SKITS
Babette Buitenhuis Geen lid van een studenten schaatsvereniging
Floor Besteman Geen lid van een studenten schaatsvereniging
Suzanne Klous A.S.S.W.S.V. SKITS
Dieke Hendriks Geen lid van een studenten schaatsvereniging
Sonja Beers WSSV IJzersterk
   
Dames B (19)  
Linda Pulles ESSV Isis
Catalien Boelens A.S.S.W.S.V. SKITS
Dominique de Beer DSSV ELS
Danique van Lobenstein DSSV ELS
Hanna Jonker USSV Softijs
Yarha van Wieringen A.S.S.W.S.V. SKITS
Jeske Hoogeboom A.S.S.W.S.V. SKITS
Anneke Stam WSSV IJzersterk
Lisa van Rijn DSSV ELS
Jip van Elst GSSV Tjas
Anouk Eggink USSV Softijs
Esmée Messemaker ESSV Isis
Emma Schoonhoven ESSV Isis
Chantal Huizing Geen lid van een studenten schaatsvereniging
Iris Gimpel Geen lid van een studenten schaatsvereniging
Marchien Goldhoorn GSSV Tjas
Liselot Buurman A.S.S.W.S.V. SKITS
Floor Hoevers GSSV Tjas
Suzanne Kuijpers A.S.S.W.S.V. SKITS
   
Dames C (19)  
Kerstin Bouma WSSV IJzersterk
Linda Noord GSSV Tjas
Fimke Anna Giliam GSSV Tjas
Milanne Buiten A.S.S.W.S.V. SKITS
Lisanne van der Werf GSSV Tjas
Maya Mokasay A.S.S.W.S.V. SKITS
Jip Spel DSV de Skeuvel
Nienke Markensteijn GSSV Tjas
Mariska van den Hove USSV Softijs
Maud van goor DSV de Skeuvel
Talitha van Zuilen A.S.S.W.S.V. SKITS
Else Dekker DSSV ELS
Liza van Kapel WSSV IJzersterk
Mirte Linthorst USSV Softijs
Adrianne de Roo GSSV Tjas
Rosanne van Heijst DSV de Skeuvel
Annelotte Bex DSV de Skeuvel
Nienke Bakker Geen lid van een studenten schaatsvereniging
Amber Eggink A.S.S.W.S.V. SKITS
   
Dames D (11)  
Kimberly Vuurboom A.S.S.W.S.V. SKITS
Manon Jansen USSV Softijs
liselotte ringia A.S.S.W.S.V. SKITS
Julia Fikken A.S.S.W.S.V. SKITS
Merel Hoogervorst A.S.S.W.S.V. SKITS
Lenneke Huisman A.S.S.W.S.V. SKITS
Ester Abram A.S.S.W.S.V. SKITS
Sanne Bril A.S.S.W.S.V. SKITS
Rosanne van Kommer A.S.S.W.S.V. SKITS
Eline van de Lagemaat A.S.S.W.S.V. SKITS
Merle Schots WSSV IJzersterk
   
Heren A(21)  
Pelle Hoek NSSSV Lacustris
Gijs Verduijn DSV de Skeuvel
Wouter Tel DSSV ELS
Pijke steenhuis A.S.S.W.S.V. SKITS
Joost Schipper USSV Softijs
Roel Boek DSSV ELS
Hero Goldhoorn GSSV Tjas
Jesper Koen A.S.S.W.S.V. SKITS
Daan Besteman GSSV Tjas
Jan-Willem Broos DSSV ELS
Daan de Best A.S.S.W.S.V. SKITS
Wout Schilder DSV de Skeuvel
Jorn Haalboom WSSV IJzersterk
Casper Zuurveld A.S.S.W.S.V. SKITS
Jeroen Janissen  A.S.S.W.S.V. SKITS
Niels Leliveld DSV de Skeuvel
victor ramler A.S.S.W.S.V. SKITS
Douwe Boonstra Geen lid van een studenten schaatsvereniging
Koen de Best A.S.S.W.S.V. SKITS
Bart Segers DSSV ELS
Bobbie Hondeveld A.S.S.W.S.V. SKITS
   
Heren B (29)  
Menno Sytsma DSV de Skeuvel
Ewout Melman WSSV IJzersterk
Sjoerd de Boer A.S.S.W.S.V. SKITS
Stan van Reisen DSSV ELS
Djim Casander GSSV Tjas
Rien Vanneste A.S.S.W.S.V. SKITS
Jurriën Kuin DSSV ELS
Jelmer Kraaijeveld DSSV ELS
Jordi Mulder DSSV ELS
Maurice Rijs DSSV ELS
Freek Wiltenburg Geen lid van een studenten schaatsvereniging
Milan Vermeulen DSSV ELS
Rutger Snoek ESSV Isis
Roel Oostra A.S.S.W.S.V. SKITS
Sibren Lochs USSV Softijs
Bouke Gerritsma DSV de Skeuvel
Bas van der Sluijs Geen lid van een studenten schaatsvereniging
Lars Groot A.S.S.W.S.V. SKITS
Stijn Brommer A.S.S.W.S.V. SKITS
Bram Parmentier WSSV IJzersterk
Casper Vertregt DSSV ELS
Thiadrik Kramer GSSV Tjas
Bart Mol GSSV Tjas
Roan van Leeuwen A.S.S.W.S.V. SKITS
Mark Reessink NSSSV Lacustris
Danne Post GSSV Tjas
Stijn Middelhuis ESSV Isis
Tieme Weenink A.S.S.W.S.V. SKITS
Bavo Coremans
 
ESSV ISIS
 
Heren C (20)  
Thijs Gritter  DSSV ELS
Christian Feeleus DSSV ELS
Matthijs Meihuizen DSV de Skeuvel
Peter Paul Erdman USSV Softijs
Fimme van der Brug  A.S.S.W.S.V. SKITS
Stijn Visser USSV Softijs
Max Baneke A.S.S.W.S.V. SKITS
Koen Tuitert  A.S.S.W.S.V. SKITS
Robin de Vries WSSV IJzersterk
Stefan van der Grift WSSV IJzersterk
Mike Wondergem GSSV Tjas
Oliver Bloemen A.S.S.W.S.V. SKITS
Harm Gelderblom WSSV IJzersterk
Marcel van de Lagemaat A.S.S.W.S.V. SKITS
Arno van Dijk DSV de Skeuvel
Jasper Braakman A.S.S.W.S.V. SKITS
Stijn Bouma GSSV Tjas
Thijs van Beers GSSV Tjas
Rep Boonstra DSSV ELS
Jarno Jellesma GSSV Tjas
   
Heren D (4)  
Maarten Poirot A.S.S.W.S.V. SKITS
Stijn Wolters USSV Softijs
Ties Wijntjes A.S.S.W.S.V. SKITS
Jan Garritzen A.S.S.W.S.V. SKITS
   

*De deelnemerslijst wordt handmatig bijgewerkt. Wees dus niet ongerust wanneer je naam er niet direct tussen staat

Sponsoren

Cor Mantel 2wielers
USC
Hyro Sports
SSA
36
SVU
Jaap Eden

Realisatie: verenigingenweb