Batavierenrace

Georganiseerd door | BataCie |
---|---|
Locatie | Enschede |
Datum | vrijdag 9 mei 2025 tot zondag 11 mei 2025 |
Lieve SKITSers,
Hoewel het wielerseizoen alweer voor de deur staat, hebben we eerst nog een hele leuke andere activiteit op de planning. Voor iedereen die in de wintermaanden de liefde voor hardlopen heeft ontdekt (of die liefde misschien nog gaat doen): dit is je kans om te shinen!
Over twee maanden is het alweer zover voor het leukste hardloopevenement van het jaar, de Batavierenrace. 9 en 10 mei zullen we in Enschede met 30 SKITSers de strijd aangaan met 59 andere teams.
Dit jaar ziet de Bata er iets anders uit, namelijk een 20 uurs race op de Universiteitscampus in Enschede. Hier zullen we proberen om in estafettevorm zoveel mogelijk rondjes van 5km af te leggen, een afstand waar we iedereen de komende weken voor klaar kunnen stomen. Na deze heroïsche tocht kun je je laatste energie nog kwijt op het leukste studentenfeest op zaterdag, waarna je zo je tentje inrolt.
Wat krijg je?
Vanaf vrijdagavond tot en met zondagochtend (9-11 mei) reizen we met het team af naar Enschede. Samen met alle andere teams zullen we worden verwelkomt op de Universiteitscampus in Enschede waar we onze tentjes op kunnen zetten. Om 22:00 klinkt het startschot waarna lopers een voor een het rondje af zullen leggen.
In de aanloop naar de Batavierenrace zullen er een aantal trainingen worden georganiseerd om samen goed voorbereid aan de start te staan. De data en tijden hiervoor zullen nog volgen.
Wat gaat het kosten?
De deelname zal ongeveer 55 euro kosten. Dit is inclusief trainingen, race, campingplaats, feest, eten en bier!
Inschrijvingen openen 10 maart om 20.00! De kostenloze uitschrijfdatum is 9 april.
Heb je vragen of opmerkingen? Stuur dan een mailtje naar bata@skits.nl